Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CANSUCN'İN RÜYASI: RÜYADA KARDA YÜRÜMEK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cansucn
İyi günler rüyamda karanlık havada karda yürüdüğümu görüyorum yerler hep kar vardı ama ayaklarım donmuyordu kardeşim önden ben arkadan gidiyordum uzun bir yol idi ve baya o şekilde yürüyüşüm okul arkadaşlarımdan bir erkek vardı oda önde idi sonra bir kafeye giriyorum o cafede çocukluk mahalledrb arkadaşları görüyorum sonra iki masa şekilde oturmuş kizlar aram yok hiçbiri ile normalde onlarin masaya gidiyorum bakıyorum ki iki kız kuzenim abla kardeş o diğer masa da oturuyor onlar ile de aramız yok hiç konuşmuyoruz ama beni görünce bir kuzenim şaşırdı böyle baktı diğeri umursamadi bende pas vermedim sonra konuşmadigim iki kız ile de hayırlı olsun deyip tokalasip çıktım sonra kuzenim küçük olan ablası değil benim masaya geldi birşey diyecek gibi oldu ama oda demeden gitti o beni görünce mutlu olmuştu .sonra bende masadan kalktım kardeşime durumu anlattım geldi vs diye merdiven bina merdivene çıkmışım bir erkek bana bunları ayirsana diyor bende ayırdım küçük çiçekler vardi renk renk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biri hayatınıza girmeye çalışacak ya da size yakınlaşmaya. Ama siz yalnız mutlusunuz. Ne arkadaşa ne de sevgiliye ihtiyacınız yok. Eğer evli iseniz bu rüya bir iş teklifi almanızı temsil edebilir. Ancak bu iş sadece hayatınızı idare edebileceğiniz türden bir iş, siz çok kazandırmayacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA