Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CANSEL'İN RÜYASI: RÜYADA SEVGİLİ İLE AİLEYE YAKALANMAK

06.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cansel
Rüyamda okulda sevgilimle özel şeyler yaşıyordum ne alakaysa ve daha sonrasında birileri gelip bizi gördü polise vereceğini söyledi çok sacma gibi bi rüya . Daha sonra biz çıktık ne yapacağız bizi polise verirlerse yada ailemize söylerlerse diye çok dusunduk. Eve gittim . Annem babam evde oturuyordu beni endişeli gördüler sordular ne oldu diye ben bir şey yok dedim . Ama anneme ve babama bu olan şeyleri birisi anlatmıştı . Daha sonrasında ben babama hayatımda birisi olduğunu çok sevdiğimi ve onunla evlenmek istediğimi ona guvendigimi söyledim . Babam bu olaya olumsuz baktı . Sonra erkek arkadaşımın kolundan tutup ailemle tanıştırmaya getirdim ama kimse onu istemedi bu işin olamayacağını söylediler. O ara erkek arkadaşım bı anda kayboldu . Telefonla onu aramak için baktığımda bütün mesajlarimiz resimlerimiz silinmişti kendi numarasını da silmişti hatta . Onu aramaya çalıştım numarası çıkmıyordu ve ip numarası şeklinde çıkıyordu kayıtlarda bu da bi değişik . Sonrasında onunla konuştuk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızda sevgilinizle yakınlaştığınızı ailelerin duyması bence bilinçaltınızın bir yansıması. Gerçekte de bu tarz özel anlarınız olduysa ve ailenizin bunları duymasından korktuysanız bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Rüyanız bir mesaj içermiyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA