Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CANNUR'UN RÜYASI: RÜYADA İNCİR TOPLAMAK

12.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cannur
Sevgili kahin çok şık bir işyeri gibi bir yerdeyim annem de var arkadaşlar var birden yuvarlak masa etrafında oturuyoruz gercekte kızımın evlenmesini istediğim komşumun oğlu ama bu duşuncemden onların haberi yok komşumun oğluda masada ve önünde pişmiş lop etler var eliyle ben yemiyorum birisi alsın yada sardıralım diyor masa temiz beyaz örtülü ben almıyorum içimden ayni oğlumun karısının ailesini düşünerek ayni onlar gibi diyorum.sonra kızım incir istiyor gel ben sana incir toplayacağın yeri çok iyi biliyorum göstereyim incir ağaçlarının yanına götürüyorum budanmışlar yükseklerde kalmış başka bir ağaca götürüyorum her tarafı incir kara erik ağaçları üstleri dolu yeni evli bir çift erkek kucağında oğlan bebek yüksek bir duvara bırakıp gidiyor düşerken ben kurtarıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın başı bilinçaltınızla ilgili. Kızınızın mürüvvetini görmek istediğiniz için böyle bir rüya görmüşsünüz. Ailecek bir sıkıntıdan kurtulmak için harekete geçeceksiniz. Sonucunda ufak bir sevinç, bir müjde ya da bir sonuç elde edeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA