Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CANCAN'IN RÜYASI: RÜYADA YEMEK YAPMAK

30.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cancan
Merhaba rüyamda eltim, iki görümcem, kayinvalidem ile birlikte eltimin ve kayinvalideyim ortak kullandığı köy evindeyiz. Eltim temizlik yapıyor bende beton olan dış avluyu hortumla yıkıyorum yardım amaclı. Görümcelerim ve kakayinvalidem izliyor. Hatta yikamami yadırgıyor. Eltimin normalde en küçük çocuğu 10 yaşında ama rüyamda eltimin aşı olacak ayda bebeği varmış ve kaynım yani eşi onu sağlık ocağına götürmeye geliyor. Bizide eve bırakır diyorum.Normalde çok sorumluluk sahibi değil. eltimlere yemek yapiyorum. Analı kızlı çorbaya benzer. Şu an biz köyde değiliz ancak rüyamda gördüğüm ekip bir arada su an. Bana ne malûm oldu acaba? Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Görümceleriniz ve kayınvalideniz tarafından eleştirilmeniz bilinçaltınızın bir ürünü. Sürekli onlar tarafından eleştirildiğiniz için bu durum rüyanıza yansımış. Onun dışında hayatınızda ailenizle ilgili sıkıntılı süreçler geride kalıyor diyebilirim. Yemek yapmak genel olarak kısmeti iyi bir şekilde değerlendirmektir. Eltinizle size gelen bir kısmeti paylaşacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA