Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CANBERK TUNA'NIN RÜYASI: RÜYADA KÖPEK SALDIRMASI

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Canberk tuna
Merhaba hocam dün gece rüyamda gerçek gün içinde gördüğüm iki kişiyi gördüm ellerinde bana ait olan tekerlekli çadır brandalarına benzeyen bir şeyim vardı havada rüzgar vardı onlardan alıcakken ellerinden uçtu ve boyumdan yüksek bir duvarın arkasına düştü duvara tırmandım hemen az ileride yerde duruyordu tırmandığım duvar yan şekilde uzuyordu birde tam tırmandığım yerden göğsümün baktığı düz ileriye doğru duvarı T haline getiren bir duvar vardı T haline getiren düz çizginin iki tarafındada köpek ve kulübeleri varsayın bende duvarın üstünden yürümeye devam ettim ek duvarın üstünden az daha devam ederken rüyada sağımda kalan yazdığıma göre soldaki köpek bana doğru atılır gibi oldu bişey yapmadı diğer yanımdaki köpekte yani solumdaki köpek burdan baktıgınızda sağ tarafınızda kalan köpek bana saldırmaya kalkıştı bende 2,3 veya 4kere bıçakladım etkisiz hale geldi ve bana ait olan büyük şemsiyeli brandayı aldım ve çıktım...Yorumunuzu bekliyorum hocam hayırlı geceler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Canberk, size zarar vermiş ya da verecek olan birini fark edeceksiniz. Siz de kendinize göre önleminizi alacaksınız ancak dostunuz gibi görünen başka bir kişi de size saldıracak. Bu duruma şaşırsanız ancak karşı hamle yapacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA