Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇAMURLU YOLDAN GİTMEK

05.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen burcu yıldız
Komşum ve bir kişi daha Kars a gidicekmişiz. Siyah büyük köpek görüyorum benimmiş köpek kendi yoluna iri kurtlar kusmuş.kurtlar cansız diyorum.Köpeğe ilaç alıp öyle gitmek istiyorum. Göl kenarında kış ayında yürüyoruz. Ağaçlıklı piknik alanı var. Kuşadasına yakınmış Kars diyorum. Çamurlu yokuşu ayağım batmasın diye zıplayarakgeçtim Yalakta kumla ayakkabılarımı hementemizledim. Taş kumuymuş. Bahçe telinin altından yola botlarımmı koydum Yüzüm botlarla aynı mesafede idi botumuhemen geri aldım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İllerin, ilçelerin sizin nezdinizde bir anlamı olabilir, bunu bilemiyorum. Bu rüya bir dostunuzun düşmanlıkla karşılaşacağını ve bir rahatsızlık etleteceğını haber veriyor. Sizin için de sıkıntılı bir süreç, zorluklar var ama siz nerde nasıl davranmanız gerektiğini biliyorsunuz, bu zorlukları aşacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA