Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

CAMİYE GİTMEK

28.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kitapkahve muzik655
Eşime arkadaşlık isteği gönderildi arabasının plakası 1616 idi. Almanyaya gidip 16 plakalı otobüs bekledim ama gelmedi ondan sonra aklıma almanyalı teyzemi aramak geldi ama oda bursadaydı ardındanaklıma oğlu geldi ama onuda aramadım dedim burda cami vardir camiye gittim caminin orda yaşlı bir adam vardı ona stungart buraya uzak mı dedim uzak dedi sonra camiden adamın biri çıkıp hayırdır dedi bende durumu anlattım ardından camide adamı arayıp bulduk.oda arkadaşlık isteğini yanlışlıkla göndermiş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı şeyleri bilmeden rüyanızı yorumlayamam. Size mail attım ama bana cevap yazmadınız. Aynı şekilde yazıp yeniden gönderiyorsunuz. Ben rüyanızı bu şekilde yorumlayacağım ama ne kadar doğru bir yorum olur bilemem. 16 Bursanın plakası olduğuna göre Bursa ile ilgili bir hedefiniz olacak. Bir iş beklentisi olabilir ya da bir ekibe dahil olma isteği. Ancak bunu kendiniz için değil de eşinizle ilgili bir durum için yapacaksınız. Burada kıskançlık mı söz konusu anlayamadım. Sonuç olarak araştırmanızdan elle tutulur bir sonuç elde edemeyeceğiniz söyleyebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA