Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇAM FISTIĞI'NIN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çam fıstığı
Rüyamda eski sevgilimi çok görüyorum. Onu unutamadığım özlediğim doğrudur. Ama o her ayrılığımız sonrası yaptığı davranışlarla alınan inat yolunda sevgimizi YÖK etti... bende dur nereye denedim sessiz kaldım. Rüyama şimdiki eşiyle sevgili nişanlı evlilik dönemlerinde çok sık girdi hep çağırdı... üzgündü ... mutsuzdu.... yakın zamanda yine girdi ama anımsamıyorum... bu neden birlikteliğimizde de sevgi bağımızın kuvvetinden sorunlarımız sıkıntılarımız rüyalarımızda malum olurduk... gece bile uykudan uyanıp arardık... bu sebeple aramak konuşmak istiyorum ama evliliği bana engel
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Selda, eski sevgilini rüyanda çok sık görüyorsan haberci bir rüya değil. Bilinçaltının bir ürünü. Bitmiş bir şey daha fazla üsteleme derim üstelik evlenmiş. Eğer ararsan hem senin kafan karışacak hem de onun. Belki konuşunca rahatlayacaksın ama peki ya vicdanın? Ani kararlar verip yanlış yapma. Düşünecek bir şey de yok aslında. Eski sevgilini aklından tamamen çıkardığında rüyalarına da girmeyecek. Sen de onun gibi yapıp hayatına yeni bir sayfa aç. Başka birini kabul et hayatına böylesi daha iyi olacaktır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA