Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇALIKUŞU'NUN RÜYASI: RÜYADA SÜMÜK GÖRMEK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çalıkuşu
Merhaba, rüyamda bir erkek çocuğunun burnunun üstünde kurumuş sümük vardı ,çok kilolu bir amca ile arabaya bindik Bir yeri arıyorum ev olarak annemin meyve sebze poşetlerini taşıdım bir oğlan kayboldu annesi ünlü birisi ablam ile düğün de Kafkas dansı yaptım büyük ablama rüyamda çok kalabalık büyük bir ailenin beni istemesi oluyordu anlamı ne diye rüya içinde rüya anlattim büyük ablama
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok takıntılı bir kişiliğiniz var. O kadar önemsiz küçük şeyleri dert etmeye başlamışsınız ki bu durum çevrenizdekileri rahatsız etmeye başlamış. En kısa zamanda oturup kendinizle konuşmalısınız. Küçük bir rahatsızlık geçireceksiniz ama bu rahatsızlık küçük tıbbi bir operasyonla halledilecek. Kafanıza her şeyi takmamaya çalışıp her şeye olumlu bakmanızı tavsiye ederim. Hayatınızı kendi kendinize karmaşıklaştırmaktan vazgeçmelisiniz.. Eğer bekarsanız gerçekten birileri aileleri ortaya koyarak sizi isteyebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA