Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CAKİRGOZ'UN RÜYASI: RÜYADA HAMİLELİK TESTİ YAPTIRMAK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cakirgoz
İlk once kendimi bi hastanede gordum hamileydim test yaptim ama cikmadi hastanede bana hamileyim diye ona gore bi serum taktilar doktorlara test yaptim hamile degilim ama kendimi hamile gibi hissediyorum dedim olsun bisey olmaz dediler ardindan lise formasi var uzerimde nereye gidiyorum bilmiyorum ama yolda gidiyorum lise mudurumuz karsimizdan geliyo ondan kacmak icin bi eve giriyorum evde sedirde yatan bi teyze var ve olmus cok kotu kokuyo o sirada mudur de eve geliyo sende mi bu kokuyu duyup geldin diyo bana ambulansi ariyoruz 1 tane polis geliyo o sirada yanimiza ve uyaniyorum sonra.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, yakınlarınızdan birinin başına benzer bir şey geldiyse bu bir bilinçaltı rüyasıdır. Eğer bir etkilenme durumu yoksa bu rüya bir beklenti içine gireceğinizi ama bu durumun istediğiniz gibi olmayacağını söylüyor.. Eskiye dayalı, çözümlenmemiş ailevi konuların gündeme geleceğini söyleyebilirim. Bazı çirkinlikler, kötü konuşmalar ve hoş olmayan durumlar su yüzüne çıkıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA