Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇAĞLA'NIN RÜYASI: RÜYADA DEPREM OLMASI

10.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çağla
Rüyamda eskidwn oturduğumuz evdeydik. Bir anda deprem olduğunu hissedince annem babam ve ben kendimizi dışarı attık. Dışarı çıktığımızda yen yarışdığını ve aşağıda kaynar lavların olduğunu gördüm. Çok zor bir şekilde kendimi evin hemen yanındaki parka attım. Ardımdan gelen annem ve babam bana yanarak öleceğime kendimi asmam gerektiğini söyledi. Bir ip bulduk ve kendimi asmaya çalıştım. Hiçbir şekilde ölmüyordum bir şekilde her ölmek için ayağımı kaldırdığımda yüzüm yere değiyordu. 10 küsür denemenin ardından babam böyle olmayacağını ve beni silahla vurmak zorunda kaldığını çünkü yanarak acı içinde ölmemi istemediğini söyledi. Ardından tam beni vuracakken uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Çağla, rüyada deprem olması hayattaki ani ve köklü değişimleri simgeler. Hayatınızda yaşam koşullarınız değişecek gibi görünüyor. İntihar etmek ise anlamsız şeyler için önemli şeyleri feda etmek demektir. Zorlu bir süreç geçireceksiniz gibi görünüyor. Ancak bu süreçte aileniz sizi hep destekleyecek, yanınızda olacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA