Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇAGİ'NİN RÜYASI: RÜYADA YEMEK SOFRASI GÖRMEK

09.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çagi
Merhaba rüyamda eşimle oğlum masada oturmuş yemek yiyor. Eşimin 2 dayisi eşleri ve çocukları misafirliğe gelmiş bir köşede oturmuş sofraya geçmiyorlar. Sofraya buyrun diyorum. Sofrada kızarmış tavuk çorba salata ve biber dolması var. Misafirlere yetmiycek galiba deyip mutfağa geçiyorum. Geçerken dayının eşi bize 84 tane biber dolması yeter diyor. Mutfağa geçip biber dolduruyorum. Hazirladigim iç harç biberlere öyle güzel denk geliyor ki, ne güzel denk geldi diyorum ama hala bu yaptiklarim yeter mi diye kaygiliyim. Sonra bizim ev geniş diye karşı binadaki komşu misafir yatak dosegini bizim eve getirip istifleyecekmis izin vermişim buna. Ama neden kendi evinde kalmıyor bizim eve getiriyorlar diye düşünüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herkesin faydalandığı bir kısmette ön ayak olacaksın. Dayınızın eşi de bu kısmetli döneme katkıda bulunuyor. Siz bu ortamdan maddi değil de manevi olarak faydalanacaksınız. Kaygılı bir yapınız var, her şey yolunda gitse bile hep bir şeyler eksik diye düşünüyorsunuz. Rüyanız sizi uyarıyor, etrafınızda olup biten güzelliklerin farkın varın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA