Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇAGİ'NİN RÜYASI: RÜYADA KİTAP GÖRMEK

03.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çagi
Merhaba. Bu gece uyumadan önce ay ile sirius yıldızının kavusumda olduğunu yani bu gece dileklerin kabul olacağını okudum. Bende niyet ettiğim konuları en iyi şekilde öğrenmeyi diledim. Gece rüyam da büyük bir ağacın altındaydım. ağacın sadece gövdesini görüyordum ama tarih eski zamanları çadır kültürü olan osmanlının ilk zamanları gibi. ağacın altında bir kutu içinde sahabenin hayatlarını anlatan kitap seti alıyorum. ben daha önce okumuşum eşime veriyorum al okursun diyorum. ağacın sol tarafına 8 -10 yaşlarında çocukların okumak için kaldığı yine 8- 10 kadar çadır kurulmuş. Agacin sag tarafi icinde bana o tarafa cadir kurup isgal etmeyin oraya buyuk bir medeniyet kurulucak diyor bir ses. yibe sol tarafa kitaplar üst üste dizilmiş bir duvar gibi duruyor. Bu çocuklardan biri sahabeye okuma yazma ogreten kişinin hayatinin anlatıldığı kitabın ismini okuyor sahabenin ismin başını hatırlamıyorum ama sonu kiram diye bitiyor. Bunu bende okumalıyım diyorum eşime çok heyecanlanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kitap bilgidir, başkalarının hayatından alınacak derslerdir. Başkalarının hayatlarından ve nasihatlarından edineceğiniz çok fazla bilgi var. Bunları önemsiyorsunuz ve iyi de ediyorsunuz. Önümüzdeki günlerde hayatın hazineleri ayağınızın altına serilebilir. Rüyada geçen 'kiram' size bir mesaj veriyor. Ancak bunu sadece siz çözebilirsiniz..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA