Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇAGİ'NİN RÜYASI: RÜYADA KENE YAPIŞMASI

29.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çagi
Merhaba sabah bir rüyanın etkisinde çok kaldım. rüyamda sol elimin üstünde bordo et beni şeklinde ama sanki ortanca çiçeğinin şeklini çizmişler gibi kabartılı irbirinin icine gecmis yapraklar gibi birşey görüyorum. elimi suya tutuyorum gitmiyor. sonra biran çamaşırımı indiriyorum adet olmuşum ama kan gibi sıvı değil erik marmelati gibi değişik bir kan görüyorum. sonra tekrar elime bakıyorum bu elime yapışan şeyin kene olduğunu görüyorum. kanımı emdigini o acıyı okadar gerçekçi hissettim ki elimi suya tuttum gitmesi. çok igrendim korktum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, dikkat edin sizin kısmetinize ortak olan, çalışmadan sizden geçinen biri var. Bu kişinin ağzı çok laf yapıyor, dili ile insanları kandırıyor. Sizden beslenen, kanınızı emen bu kişiye dur deme zamanı gelmiş. Adet kanı görmeniz ise, kadınlar için sıradan bir bilinçaltı rüyası.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA