Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇAGİ'NİN RÜYASI: RÜYADA İKİZ BEBEK DOĞURMAK

26.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çagi
Merhaba rüyam da banyo gibi bir yerde ayakta dogum yapıyordum. ikiz beğenmiş birini kendim doğurdum. diğerini bir bayan geldi onun yardımıyla doğurdum. Dogum çok kolay oldu.Bebeklerin biri kız biri erkekti. normalde evliyim 20 aylık bir oğlum var ama rüyam da o ikiz bebeklerden büyük bir oğlum.bir kızım daha var. sonra onları birbirinin ayak ucunda yatırdım. yani uyurken ayakları birbirine değiyordu. Olara bakarken elimde bir avuç bozuk parayı cebime koymaya çalıştım ama yarısı yere saçıldı. sonra cocuklardan erkek olanı alıp emzirdim. akrabalarim geldi bizim eve onlara pirinç pilavıyla lohusa serbeti ikram ettim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, çok güzel iki ayrı kısmet elde edeceksiniz ya da uzun zamandır beklediğiniz iki ayrı şey aynı anda gerçekleşecek. Bir kişi size yardımcı olacak, yanınızda duracak destek göreceksiniz. Pirinç ise maddi olarak çok rahatlayacağınız bir döneme gireceğinize işaret ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA