Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇAGİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ARABA KULLANMAK

08.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çagi
Merhaba rüyamda araba kullanıyorum. normal hayatta kullanamıyorum. Akrabalardan birinin evine giriyorum çıkarken eltim çıkarmayim diye kapı eşiğine bir varil şu koymuş. yağmur suyu gibi sarımsı bir su. varili sallaya sallaya içindeki suyu bor kovaya bölüyorum ve varili itip çıkıyorum. arabaya doğru giderken esimin dedesi bana söyleniyor ama umursamadan yoluma devam ediyorum. arabaya tekrar biniyorum bir ara aba o kadar hızlı gidiyor ki freni arıyorum fren çok yukarıda basamıyorum ve en sonunda arabayı kontrolüm altına alıyorum bir kaç kamyonla çarpışma korkusu yaşıyorum ama en sonunda esimin yanına gidiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, eğer araba kullanmayı gerçekten istiyorsanız ve böyle bir düşünceniz varsa bu bilinçaltı rüyasıdır. Yok öyle değil ise; Araba kullanmak, kendi kararlarınızla kaderinize yön vermeyi temsil eder. Hiç kimseyi dinlemeyerek kendi kararlarınıza yön veriyorsunuz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA