Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BYZT57'NİN RÜYASI: RÜYADA KORKMAK

30.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Byzt57
Akşam üzeri hava karamış.derken uzunca bir cadde yada mahalle gibi bir yerde maç yapıcaz.bazı ünlü kişilerde var.ben ünlerin takımındayım.maça başlıyoruz.bir tuhaflık olduğunu seziyorum.insanlar kaybolup duruyor.birisi bana sakız veriyor. Siyah tuhaf bir sakız.sonra bu insanın gözleri olağan dışı olduğunu görüyorum.korkup sakızı atıyorum. Sağdan soldan insana benzeyen ama insan olmayan varlıklar bana saldırmak üzere olduğunu görüyorum. Biri beni koruyor. Polis kartını gösteriyor.sonra onun kolunun altında beni kız kardeşimin evine bırakıyor. Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyanız haberci değil. Gerçek yaşamda kendinizi korkutacak şeylerden uzak durun. Bedensiz varlıklar diğer boyutta yaşarlar ve korkunca insanın yaydığı titreşimleri algılarlar. Bu titreşim onları çeker. Rüyalarınızda korkmak istemiyorsanız gündüzleri gizemli şeylerle ilgilenmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA