Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BYZAHPY'İN RÜYASI: RÜYADA KORKMAK

18.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Byzahpy
Dağın tepesinde mağaranın içinde eskiden 3 tane büyücü varmış tabi şuan yok diyorlar. Herkes orayı ziyarete gidiyor gezilecek bir yer gibi bende gidiyorum ailemle dolaşırken büyücünün odasını ben çok korkuyorum kadın olan büyücünün odasında beyaz bir bebek elbisesi görüp bakmak için alıyorum elime o sırada annem hadi diyor onlara yetişmek için koştum ama bi baktım elbise bende kalmış korktum merdivenlerden baya da aşağı indim o sırada boğazıma bişey yapıştı geri koy onu diye ama görünmüyor o neyse. Koyamadan o anki korkuyla uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku hissettiğiniz rüyalar haberci olmazlar. Bu rüya bir tür karabasan. Cinler, şeytanlar, doğa üstü olaylar, sesinizin çıkmaması ve aşırı korku hisleri bunun göstergesi. Bazen bir nedenle beynimizdeki korku merkezi titreşime geçer. Böyle zamanlarda anlamsız ve korku dolu rüyalar görürüz. Benim tavsiyem kendinizi korkutacak şeylerle uğraşmamanız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA