Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BÜYÜKABDEST YAPMAK

24.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen KAYRA
Merhaba rüyamda oğlumla ikimiz köyde bi arabayız oğlum kullanıyor çamurlu bi yolda gidiyoruz kısa mesafe umumi tuvalete oğlumla ikimiz girdik b. abdestini tutamamış üstü başı batmış vaziyette elimde bi tas su temizlemeye çalıştım pek beceremedim bende battım eve gidelim dedim tuvaletten çıktık biçerdövere bindik ben kullanıyorum aynı yoldan geri döndük bu sefer asfaltı yol annem halam ve oğlu yolun kenarında oturmuş önlerindeki masada tahin helvası vardı (eski alafranga tuvaletti)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Oğlunuzun kararları ile girişeceğiniz bir iş çok zorunlu. Oğlunuz size söylememiş olabilir ama boğazına kadar sıkıntının içinde ya da yeni bir girşimde izlenen yol bu olursa, böyle olacak. Bu aşamadan sonra ipleri elinize almanız gerekiyor, radikal kararlar gerekiyor çünkü. Başladığınız noktaya kayıpsız dönmeyi hedefleyin. Halanız ve oğlu, siz bu dertlerle uğraşırken kazanç elde etmiş olacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA