Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BÜSÜ'NÜN RÜYASI: RÜYADA YEMEK SOFRASI GÖRMEK

27.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Büsü
Rüyamda büyük bir yemek sofrası gördüm ve ölen babaannemi gördüm elimin üzerini falan ısırıyordu ruhani dünyadan geldiğini falan söylüyordu ama biraz ürkütücüydu eski hali gibi değildi yanında da ölen bir akrabamız daha vardı babaannem beni ısırıp seviyor gibi davranırken gözüme şeytanı birşey gibi görünüyordu annem beni çok sevmesini ve ısırmasını istemiyordu bırak falan diyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Buse, babaanneniz ne zaman vefat etti? Eğer 2 sene olduysa, ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Babaanneniz şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de babaannenizin hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabule edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA