Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BUSSS'IN RÜYASI: RÜYADA DÜĞÜNE HAZIRLANMAK

19.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Busss
Rüyamda abimin düğün günü. Ama ben daha elbise almamışım. Bir tane kuzenimin gerkekte olan düğününe giydiğim koyu lacivert elbise vardı bir gün onu giyecekmisim ve rüyamda kuaföre gidiyorum. Gerçekte olan ünlü moda tasarimcisini kuaför olarak gördüm ve ona gitmişim. 2 kez o modacının öyle olduğunu gördüm. Sonra aynı gün gördüğüm diğer rüya ise önceden sigara içiyormuşum ama 1 sene once bırakmışım babama söylüyorum bana sigara almasını o da satıcıya söylüyor bende markasını söylüyorum sizce anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanız bazı konularda aceleci olmamanız hususunda sizi uyarıyor. Çok acele etmenin kişiye beklediği başarıyı ya da isteklerini gerçekleştirmek için uygun zemini sağlayamamasına neden olacağını işaret ediyor. Arzularınıza ve hedeflerinize ancak sabırla beklediğiniz ve doğru zamanı kolladığınız zaman ulaşacaksınız. Diğer rüyanız sigara içmeniz ise bir anlam ifade etmiyor bilinçaltınızın ürünü.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA