Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BUSRA'NIN RÜYASI: RÜYADA EVLENMEK

06.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Busra
Merhaba 21 yaşindayim , bekarım sevgilim yok . Eski flortümle imam nikâhım kıyiliyor sonra evlenmişim ilk gece evine götürüyor arkada anneannesi var boğaz köprüsünü görüyorum evine gidiyoruz ben hep içimden ne yapicam ben o evde ben korkuyorum nerde yatıcam diyorum.Onun soyadını almışım soyadim degismis. arabadan iniyoruz arkadaşlardan biri ona soruyor onu nereye götürüyorsun diye bende diyorum.ki anne babasının yanınadir baska nereye götürecek sonra uzun merdiven olan bi yoldan yukarı çıkıyoruz orda koşturan çocuklar falan var ordan odamıza geçiyoruz üzerimde gelinlik yok ama o gece yaşanmadan uyanıyorum ve etkisinde kalıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Büşra, rüyada evlenmek ortak bir iş yapmak anlamı taşır. Bir iş ile ilgili ortaklık söz konusu olabilir. Eğer böyle bir şey yok ise, bu tarz rüyalar bilinçaltımızdaki korkular nedeniyle de görülebilir. İstemediğiniz biriyle evlendirilmek, mutsuz olmak, ilk gece korkusu gibi durumları sürekli düşünürseniz rüyanıza girmesi çok normal..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA