Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BUSRA'NIN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN ÖLMESİ

16.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Busra
Istanbula gittiğiminormalde orda yaşamıyorum akrabalarim yasiyor ve teyzeleirmde bir sure vakit gecirdigimi gidecegim gun en büyük dayımın evinde oldugumu ve akşam saat 8 buçukda uçağımın olduğunu düşünüyorum ona nasıl yetisecegimi ve gideceğimi düşünüyorum.. Sonra bir parkta oldugumu ve annemin amcasının da aracı hazırlayıp beni havaalanına göturecekmis ilginç bir şekilde birçok kablonun birlikte olduğu birşey çıkarıyor bir ucunu ağzına alıyor bir ucunu da araca verecekmiş aracın güce ihtiyacı varmış sanırım orayı anlamadim. Sonra ben o araca binmiyorum bi otobüse biniyorum hemen arkamizda da amcam geliyor sonra ben onun o kablolara yüzünden elektornik çarptığını ve titrediğini görüyorum ama gormemezlikten geliyorum sonra ölüyor. Anladigimda dedem orda oluyormuş kardeşinin öldüğüne çok üzülüyor.O sırada da trafikteyiz ist deki köprülerden birinde ve cenazsini hemen götüremiyoruz otobuse yatıyoruz.Ddem çok üzülüyor bende ağlıyorum.dedemin koluna girip yesillikli bi binadn içeri girdk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sonlanma söz konusu, siz buna sadece şahit olacaksınız. Sizin de sıkıntılarınız var ve bu olaya müdahale edecek durumda değilsiniz sanki. Bir haber alıp, bir serüvene atılacağınız anlaşılıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA