Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BUSE'NİN RÜYASI: RÜYADA GEMİ İLE SEYAHAT ETMEK

14.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buse
Merhabalar rüyamda bi yolculukta gördüm kendimi bilmediğim bi gemideyim yanımda tanımadığım iki kız var su çamur içindeydi ve dalgalı bi denizde gidiyoruz dua ediyorum gideceğimiz yere varalım diye sonra dalga aniden duruyo iniyoruz bi bakıyorum berlindeyim hiç aklımda yoktu gelmek falan diyorum pasaportum yokmuş yanımda ani kararla gitmişim. İngilizce konuşuyorum akıcı bi şekilde havalimanına doğru gidiyoruz şehirde gezip fotoğraf çekilecekmişim paramın yettiği kadar kalırım diye düşünüyorum para çevirmeye gidiyorum Berlin'in para birimini farklı gördüm berlin dinarı diye gördüm her yerde Araplar vardı zaten rüyamda türbanlı bi kadın beni durdurup bi şeyler söylüyor bende çok güzelsiniz gibisinden bi hareket yapıyorum. Ailemin gittiğimden haberi yokmuş onlara haber vermeye çalışıyorum. Yanımdaki kızlardan biri Alman diğeri başka ülkedendi Alman olan Türkçede biliyor arada Türkçe konuşuyoruz. Bana yardımcı oluyorlardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gemide yolculuk yapmak.. Birden bir maceraya atılacaksınız. Mutluluğunuz artacak, gerçekten de değişeceksiniz. Berlin'i bir düşünün eğer orada yaşayan bir akraba ya da tanıdık vs. varsa haber alabilirsiniz. Bazı rüyalarda olduğu gibi çıkar. Standart yaşamdan sıkılıp yurt dışı seyahati yapmak isteyebilirsiniz bu aralar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA