Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BURCU'NUN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

30.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burcu
Rüyamda rahmetli babaannemi gördüm aylar sonra ve titreyerek uyandım heyecandan. Bir apartman dairesinin merdivenlerinden yukarı çıkarken kapının önünde babaannemi görüyorum ayakta bir seylerle mesgul “babaanne!” diyorum beni görünce merdivenin üst katına çıkıyo beni kollarımdan yukarıya çekiyo sarılıp öpüyo sonra aşağı bırakıyo soru soru sordum ama konusmadı yüzü o kadar beyaz ve aydınlıktı ki ışık saçıyodu. Çok anlık bir rüyaydı ne zaman onu rüyamda görsem hep uyanıyorum sanki yanımda yatağımda oturuyormuş gibi geliyo nasıl yorumlarsınız bunu şu sıralar dedem hastanede yatıyor durumu iyi değil araları çok kötüydü evliliklerinde bununla ilgisi olabilir mi? Teşekkür ederim, sevgilerimle.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölen yakınlarımızı görmek.. Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Babaanneniz şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de babaannenizin hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabule edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA