Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BURCU'NUN RÜYASI: RÜYADA EVLİ OLDUĞU KİŞİYİ GÖRMEK

14.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burcu
Şu an evli olduğum eşimle rüyamda evleniyoruz düğünümüzun olacağı gün ben ona ayrılmak istediği mi söylüyorum ama içim çok rahat bı şekilde söylüyorum herhangi bir üzgün durumda değilim mutluyum o evdeki herşeyi kırıp döküyor ben dışarı çıkıyorum amcam ve süt annem ile akşam dışarda bı cardakta oturuyoruz ben amcama hakkını helal et amca çok şey yaptın benim için ama daha dayanamadım ayrılmak istedim dedim süt annem de süt babamı aradı süt babam bana ne oldu kızım niye ayrıldın dedi bende artık yapamayacagimi söyledim o da bana keşke süt ablan da sende burda olsaydınız dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizle ilgili sıkıntılarınız mı var? Sanırım var ve bu da rüyanıza yansımış olmalı. Eşinize karşı bir güvensizlik duyuyorsunuz. En küçük bir olayda yakıp yıkıp gitmeye hazırsınız.. Böyle bir şey var ise durumu yakınlarınıza anlatmanız gerektiğini söylüyor rüyanız. İçinizde tutmayın, tuttukça büyüyecektir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA