Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BURCU'NUN RÜYASI: RÜYADA ÇEKİRGE GÖRMEK

10.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burcu
Merhaba, rüyamda sınıf arkadaşımla birlikte oluyoruz eve çıkmışız evde esya yok henüz bomboş cama çıkıyoruz yoldan geçen insanlar bizi gösteriyo perdeyi kapatıyoruz her odasında bir sorun oluyo evin, bir odaya giriyoruz ve yerde çekirge oluyo kahve rengi ilk bakışta küçük bir şey gibi duruyo ama hareket edince devleşiyo yere kadar cam atlayarak balkona gidiyo ama ev sallanıyo çok büyük ben kapıyı kapatıyor tam atlayacakken elimi cama vuruyorum dönüp arkasına bakıyo ve deli gibi camdan girmeye çalışıyo kocaman değişik sesler çıkarıyo ve giriyo odanın kapısını katıyoruz telefonumun ekrano gidip geliyo ışıklar yanıp sönüyo çok dehset verici bir rüyaydı arkadasımla çok samimiyiz okulda birbirimizden baska kimse yok geçende ilk defa fotoğraf paylaştık onun cevresi benim cevrem ben buna yordum ama siz ne dersininiz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Burcu, çekirge, verimdeki azalmayı, kısmetsizliği ve bereketsizliği simgeler. Camdan girmeye çalışması evdeki gelirde azalmayı temsil ediyor olabilir. Bu bir uyarı rüyası gibi geldi bana, dikkatli olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA