Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BURCU'NUN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN ÖLMESİ

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burcu
Rüyamda eşimle birlikte sahil yolunda otobüsün içindeyiz,kucağımda da bir tane erkek bebek var normal hayatta çocuğum yok,rüyada varmış.Otobüs su dolaya başlıyor. Kucağımdaki bebeği yukarı tutup kurtarmaya çalışıyorum,kendim boğulduğumu hissetmiyorum.uzunca bir süre öyle çabalıyorum sonra otobüsün tamamı suyla doluyor. Eşimde önümde oturuyor eşimle bebek aynı anda kafaları düşüyor pencereye çarpıyorlar ikisi de ölüyor o anda ben yaşamaya devam ediyorum.görüyorum öldüklerini sonra korkuyla uyandım.bir anlamı var mıdır kabus mu?gergin uyandım fakat korkunç olmasından çok gerçekten rüyada çabaladığım yorulduğum için gibiydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Burcu, rüyada korku ögeleri hakimse zaten bu bilinçaltı rüyasıdır. Suda boğulmak iyidir. Eşinizin ve çocuğun ölmesi hayatınızda yepyeni bir dönemin başladığına işaret ediyor. Eskileri geçmişi unutacak ve çok mutlu olacaksınız diyebilirim. Erkek çocuk müjdeli haberleri simgeler. Belki de hamile kalacaksınız ve eşinizle sizin açınızdan bambaşka bir hayata adım atmış olacaksınız. Rüyanız kötü değil içinizi ferah tutun o yüzden.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA