Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BURÇİN TEKİN'İN RÜYASI: RÜYADA ÖDEV YAPARKEN UYUYAKALMAK

28.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burçin Tekin
Rüyamda öğrenciymişim gerçekte üniversiteyi bitirdim. ruyamda yenilecek cipsin üzerine ödev yapmışım,ödev ve ben yatağın üstündeymişiz.ve ben uyuyakalmıştım.iki erkek benim için kavga ediyormuş.ve ben ruyamda pencereden villamın fotoğrafını cekiyormuşum telefonla.villa ağaçların manzaranın arasında ve çok güzelmiş.manzarayı ve villanın resimlerini çekmişim.lutfen herbir detayı yorumlayın
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yakında daha fazla sorumluluk alacağınız bir iş yapacaksınız. Prensipli ve disiplinli bir yapınız olduğu için kendinizi fazlasıyla bu işe kaptıracaksınız. En ufacık aksaklıkları bile bazen haddinden fazla büyütüyor ve çevrenizdekileri istemeden kırabiliyorsunuz. İki erkeğin kavga etmesi sevdiğiniz bazı insanlarla aranızın bozulabileceğine işaret ediyor. Ağaçlar arasındaki villa ise hayatınızda yaşayacağınızı bazı olumsuzluklara rağmen maddi ve manevi anlamda çok verimli bir döneme gireceğinize işaret.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA