Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BURAK CAN'IN RÜYASI:RÜYADA ÖLEN YAKINIMIZI GÖRMEK

19.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burak Can
1.5 ay önce ölen babam yanımdayı. Bi odaya girmemi ama korkmamamı bana bir şey yapamayacaklarını söyledi. Odaya girdim biraz dolandım çıktım. Çıktıktan sonra o odada cinlerini olduğunu söyledi bana. Babamla birlikte uyumak için yatağa uzandım o arada odadaki cinlerden birisi beni tutmak için elini uzattı beni tutmasına izin vermeden ben onun kolundan tuttum sonra uzaklaştı. Ardından babamın telefonu çaldı. Babam birden telaşla telefonu açtı. Buyrun efendim hemen veriyorum efendim dedi ve telefonu bana verdi. Telefonda bir erkek sesi ama çok heybetli duyanı korkudan öldürecek cinsten bi sesi vardı. Bana telefonda kurduğu cümle “ .....21 senin için hesap tarihi” dedi ve telefonu kapattı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Burak, ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Babanız şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de babanızın hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabul edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA