Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BURAK'IN RÜYASI: RÜYADA HELİKOPTER KULLANMAK

06.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burak
Helikopter kullanıyorum.Önceden kullanmadığımdan korku ve heyecanı bir arada yaşıyorum.İçinde anne ve 2 çoçuk var,benim ailemmi başkasınınmı bilmiyorum.Helikopteri kontrol etmesi zor, hırçın bir at gibi.Benimle birlikte çıldırıyor. Tehlikeli hareketler yapıyor,alçalıyor, yükseliyor,bazen şehirlere çok yakın,binaların arasında bazen ormanın tam üzerinde uçuyor.Sürekli onu kontrol etmekle uğraşıyorum sanki kendi uçuyor ben onu kontrol etmeye çalışıyormuşum gibi.Rüyanın sonunda çok dik,yüksek bir tepeye tırmanıyor,destek veriyorum.Dimdik şekilde en yukarı doğru tüm gücümüzü harcayarak çok zor bir şekilde çıkıyoruz,çok korkuyorum. En tepeye ulaştığımızda buraya giriş yapamıyoruz burası askeriyeymiş,radara yakalanıyoruz,bizi vuracaklarından korkuyorum.Bir anda helikopter kayboluyor ve ben bir evin içinde bir komutan ile yaşanan olayı konuşuyorum,helikopteri bulmaya çalışıyorlar,birde çok önemli bir siyasetçi geliyor eve.Benimle sorunları yok,herşey normal,yanlarındayım,birlikte çalışıyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Küçük bir işin ya da grubun başına geçecek, başkalarına önderlik edeceksiniz. İlk etaplarda çok zorlanacak ve başaramayacağınızı düşüneceksiniz. Eğer korkularınıza yenik düşmezseniz bu işin sonu çok hayırlı olacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA