Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BUKET'İN RÜYASI: RÜYADA ŞEYTAN GÖRMEK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buket
İlk başta bir sınıftaydım ama o sınıf bizim eski bir evimizdi. Sınav oluyorduk ve sınavımda anlamadığım bir yer vardı hocama sormak istemiştim ve beni aşağıladı. Her zaman yanımda hissettiğim bilge insanda arka sıradaydı. O bilgede dahil herkes beni aşağılamıştı. Sınavımı bitirip bilgeye götürdüm. Gözlerine bakamıyordum. Beynime girip beni aşağıladı ve benden vazgeçmişti. Sonra biranda demirli parmaklıklar çevremizi sardı. Şeytanları görmüştüm. Hepsini tanıyordum. Eski kabuslarımda olanlardı o zaman anladım kabus olduğunu. Bir tane şeytan kuyruğunu uzattı ve zift olan kuyruğunu tuttum ve kuyruğunu kopartmaya kalkıştım ama kaçtı. Bilge insan onun içeri girmesine izin verdi. Bir kız kılığındaydı. O şeytanı geldiği yere yolladım. Bir güç gelmişti. Ve bilge insan, bana artık bana bu konuda ihtiyacın yok unutma en güçlüleri tekrar gelecek senin için. Bunu asla unutma sen onlardan güçlüsün senin gücünden yararlanmak isteyecekler senin görevin bu ve bana bir melek ismi söyledi ismimi söyledi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bu tip rüyaları genelde okuduğumuz, izlediğimiz ya da dinlediğimiz bir şeyden etkilendiğimizde görürüz. Korku yaratan şeyler bilinçaltını etkiler bu tür vizyonlara sebep olur. Eğer böyle bir durumunuz yoksa rüyada şeytan evdeki negatif enerjileri temsil eder. Ağır hastalıklar, üzüntüler, kıskançlıklar, vicdani rahatsızlıklar ya da nazar ve benzeri şeylere bağlı ağır enerjilerden bahsediyorum. Sık sık banyo yapmak, uyumadan dua okumak ve bir süre için sizi korkutacak şeylerden uzak kalmak iyi gelebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA