Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BTL'NİN RÜYASI: RÜYADA KORKMAK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Btl
Merhaba,Rüya da bir antirede olduğumu ancak bu antirenin yandığını,etrafta alevler olduğunu gördüm.antirede aynalar var yaniyolar ama aynanın üstünde Arapça bir yazı var yanıyor okuyamıyorum ne yazdigini. sonra üstüme doğru bişey geliyo korkuyorum ama içimden de sübhanallah deyince gideceğini bildiğim için biraz da rahatım üstüme doğru geliyo yaklaşıyor ama ben iyice yaklaşınca sübhanallah diyorum çünkü gideceğinden emin olduğum için o kadar yaklasmasina izin veriyorum o da gülüyor bana ama yüzünü net hatırlamıyorum bide o şeyin arkasında birisi daha var hatta başkalarıda var onun arkasında yanında ama tanıdığım insanlarmis şuan kim olduklarını hatırlayamiyorum.cok korkuyorum ruya boyunca.Rüya bu kadar teşekkür ederim şimdiden :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyanız haberci değil. Gerçek yaşamda kendinizi korkutacak şeylerden uzak durun. Bedensiz varlıklar diğer boyutta yaşarlar ve korkunca insanın yaydığı titreşimleri algılarlar. Bu titreşim onları çeker. Rüyalarınızda korkmak istemiyorsanız gündüzleri gizemli şeylerle ilgilenmeyin. Yatmadan önce duş alıp bol bol dua edin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA