Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BRKHNNNNN'İN RÜYASI: RÜYADA POLİS GÖRMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Brkhnnnnn
Sanki havadan bir su kaydırakları olur yuvarlak dışarısı görünmez. Ondan olayın içine düşüyorum. Sonra bi kız ya arıyor beni ya da karşıma çıkıyor. Bir kelime ediyor kayboluyor. Sonra hep beni çağırıyor. Ondan sonra hep aynı kişiler. Bu olay ayni rüya içinde en az dört kere oluyor. Bir tane kıvırcık küçük kız hep beni engelliyor. Sonra bir sefer polis olan biri.. Aynı rüya içinde birden fazla kez oluyor Bir seferinde polis bir suç işliyor. Herkes ört pas etmek istiyor. Bende gidip şikayet etmeye çalışıyorum. Ama o sırada başta dediğim kız bana bi cafe ismi söylüyor ve beni hemen oraya çağırıyor. Ben nedensizce bu kızın yüzünü hiç hatırlamıyorum. Rüya esnasın da da. Ama hep gitmek istiyorum. garenta diye bi cafe ismi söylüyor. O sırada birisine. Soruyorum tarif ediyor. Sorduğum kişi rüyasa hep olan bir kişi. Gidiyorum yok öyle bir cafe. Ben polisi şikayet edecekken başa sarıyor rüya. Sonra yine kıza ulaşmaya çalışıyorum. Bu sefer ben bi suç işliyorum. Herkes beni hemen polise vermey
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Haberci rüyalar tek, akılda kalıcı, normal uzunlukta olurlar. Art arda gelen, devamı olan, çok uzun, sahneden sahneye atlayan ya da tek sahnelik rüyalar haberci olmazlar. Bunlar sizin bilinçaltınızın ürünleri olurlar . Aynı noktaya değinen rüyalar psikolojik olarak yaralı bir ruhu gösterir. Bir derdiniz var sanırım ve bunu kimseye anlatamıyorsunuz içinizde dert olmuş ve sürekli bunu düşünüyorsunuz Bu da otomatik olarak bu şekilde rüyalarınıza yansımış.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA