Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BONCUK'UN RÜYASI: RÜYADA ÇOCUĞUN DÜŞMESİ

14.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Boncuk
Merhaba, gördüğüm rüya nedeniyle çok etkilendim. 6 yaşındaki kızımla bir merdivenden iniyoruz. Yaklaşık bir katlı bir yükseklikten resmen uçarcasına aşagıya kafa üstü, daha dogrusu alnının üstüne düşüyor. o anda ben anneme hemen onun yanına koşmasını ben de koşarak 112 yi arıyorum, annem ise onun yanında duramayıp yanda sırtını dönmüş duruyor, belki de korkudan fenalasmıştır diye düşünüyorum.Kızımın alnına buyuk bir kanamalı mor şişlik oluşuyor, bilincinin kaybolup kaybolmadıgını anlamaya çalışıyorum, ancak korkudan uyanıyorum. Hala ruyanın negatif enerjisinin etkisindeyim, yorumlarsanız çok sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çocukların düşmesi hayal kırıklığını, beklenen haberlerin gelmeyeceğini, beklentilerin yarıda kesileceğini haber verir. Bunlar sembollerle yapacağım yorumlar. Ancak küçük çocuklar söz konusu olduğunda her zaman rüyaların uyarıcı olma ihtimalini değerlendirmek lazım. Bugünlerde ekstra dikkatli olmanızda fayda var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA