Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BLMR BRNC'NİN RÜYASI: RÜYADA KARABULUT GÖRMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Blmr Brnc
Merhaba. Rüyamda kuzenimin evindeyiz. Yemeğe misafir geliyor. Sonra onlar yok oluyor. 2 kuzenim, annem ve teyzem balkonda oluyoruz, kuzenim guya 10-15 katlı bir apartmanın en üst katında oturuyor. Birden karabulutlar gelmeye başlıyor, hızlıca başka kocaman bulutlar geliyor derken apartman uçak gibi o bulut ve rüzgarın şiddetiyle havalanıyor, bizler el ele tutuşup helalleşiyoruz. Daha yüksek bir apartmana çarpıp yan düşüyoruz, dairede yıkılma olmuyor, yan yatığız sadece kurtarma çalışmaları yapılıyor burnumuz kanamadan çıkıyoruz. Kuzenim bir hortumla su tutuyor bana kızıyorum. Ülke genelinde deprem olmuş başka enkazlar da varmış. Aradan zaman geçiyor, iyi olduğumuzu düşünüyorum ve yine aynı kişilerle başka bir evdeyken annemi ağlıyor görüyorum, baban çok hastaymış acılar içinde ağlıyormuş diyor. Hadi hemen götürelim onu hastaneye derken, hastanede oluyoruz, check up istiyorum doktordan görünüş olarak o kadar da kötü değildi babam. Rüya mesaj içerikli miydi, kabus muydu anlayamadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karabulutlar, düşmanlıkları, engellemeleri ve kısıtlamaları simgeler. Genelde sarsıcı etkiler bırakan değişimlerdir bunlar. Ancak burnunuz bile kanamadığına göre siz çok fazla zarar görmeyeceksiniz bu durumlardan. Ancak yaşanacak başınıza gelecek bu durumlar, deneyimleyeceksiniz. Öte yandan eğer kıyamet kopması, ülke genelini etkileyen şeyler izlediyseniz son zamanlarda ya da okuduysanız ondan etkilenmiş olabilirsiniz. Rüyada görülen hastalıklar gerçek olabiliyor babanızı genel olarak bir sağlık kontrolünden geçirmenizde fayda var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA