Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BLMR BRNC'NİN RÜYASI: RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

24.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Blmr Brnc
Yaklaşık 1-1.5 yıl önce gördüğüm ve beni endişelendiren bu rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum. Bir odada, büyük bir masa etrafında bazı insanlarla oturuyoruz. Bunlardan biri hatta başlarındaki kişi gerçek hayattaki Atilla Yiğit adlı tiyatrocuydu, çok eskiden bir dizide görmüştüm sadece. Bana melek olduklarını söylediler. 2018 yılı sonunda babamın trafik kazasında öleceğini, 2020-2021 tarihlerinde okulu 3. sınıfta terk edeceğimi, sonra akıl sağlığımı kaybederek öleceğimi söylediler. Soru sorabileceğimi söylediler: annem ne olacak diye sorduğumda, ona sen zarar vereceksin senin yüzünden olacak dediler. Bu rüyayı gördüğümde okula gitme gibi bir durum yoktu, ama şimdi gidiyorum ve o tarihte gerçekten 3. sınıf oluyorum. 2018’in sonuna gelmek üzereyiz. Bu rüya beni çok endişelendiriyor. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal varlıklardan gelecekle ilgili bilgiler alırız ve onları çeşitli suretlerde görürüz. bazen şeytan bazen melek bazen de kahin, falcı olurlar. Ama sizin rüyanız endişelerinizin bir ürünü. Hiç merak etmeyin. Gaipten bazen haberler alabiliriz ama ölüm gününü, rüyalarda öğrenmek imkansızdır. Endişelerinizden sıyrılın. Yatarken duş alın, bol bol dua edin. Sevgiler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA