Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BLMR BRNC'İN RÜYASI: RÜYADA GÖKYÜZÜ OLAYLARI GÖRMEK

29.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Blmr Brnc
Merhaba. Çok farklı bir rüya gördüm. Kuzenlerimle akşam otururken, gökyüzünde tuhaflıklar görüyoruz. Bir sürü ışıklı gezegen ordan oraya hareket edip duruyor. Bulutların arkasında kırmızı-sarı-lavları olan güneş gibi bir yıldız çıkıyor ve giderek bize yaklaşıyor. Herkes korkarken, ben korkmayın bu daha önce de oldu ve ruhların farkındalığı için yapılıyor, kendinizi daha hafif hissedeceksiniz diyorum. Evin icine giriyor, bir maddeden cok enerjisel birseydi. Koridordan gecip, camdan cikti. Kendimi o andan sonra cok hafif hissettim, yer cekimi azmış gibi. Sonra tekrar gökyüzüne baktık, hareketlilik devam ediyordu. Kırmızı bir ay beliriyordu gökte. Ben korkmayın bu döngü 10 gün sürecek diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba. Olağanüstü olayları görmek.. Olmayacak şeyler olacak; tıpkı denizle havanın birleşmesi gibi siz de hiç tahmin etmediğiniz olaylar yaşayacaksınız. Adeta hayattan istedikleriniz gerçekleşecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA