Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BLMR BRNC'İN RÜYASI: RÜYADA DOĞUM SANCISI ÇEKMEK

05.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Blmr Brnc
Merhaba yorumlarınıza bayılıyorum. Rüyamda hamileymişim, doğum sancısı çekiyorum. Sonra o anı görmeden, doğum sonrası zamana geçiyoruz. 2 Erkek bebek doğurmuşum, ama aynı anda değil aralarında da birkaç ay falan var. Büyüğünün adı Mert Ali, küçüğünün adı Yiğit oluyor. Emzirmiyorum, ne zaman baksam karınları tok oluyor ve normal yemek hazırlanıyor onlar için. Annem kenara yastık koymadan küçüğünü yatırmış, tam düşmek üzereyken bacağından yakalıyorum. Annem de önlemli davranıyor sonra. Hatta yerde yatak yapıyoruz onlara. İleriki bir zamana geçince Mert Ali’nin büyük 5-6 yaş hali oluyor, oyuncaklarıyla odada oynuyor ama küçüğü hala bebek. Sessiz oyna, kardeşin uyanmasın diye uyarıyorum, çok tatlı ve akıllı bir çocuktu. İlk defa böyle bir rüya gördüm. Çocukların isimlerinin olması ilginçti, etrafımda o isimler normalde yok, aklımdan geçen bir şey de değil.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim.. Rüyada görülen her türlü acı ruhun azabını anlatır. Doğum ise bu azabın sona ermesini temsil ediyor. Sıkıntıdan kurtulup feraha çıkıyorsunuz. Erkek bebek müjdeyi temsil eder, 2 müjdeli haber alacaksınız, büyük şans. Rüyada gördüğünüz isimler, aslında size bir mesaj veriyor. Bunu sizden başka kimse çözemez. Mert Ali ve Yiğit.. Eğer etrafınızda öyle isimde kişiler yoksa hayatınıza bu isimde kişiler girebilir, ya da bir konuda size yardımcı olabilirler. Bu iş olur, herhangi bir sıkıntınızın çözümü olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA