Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BLMR'Nİ RÜYASI: RÜYADA TEMİZ SUYLA EL YIKAMAK

10.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Blmr
İzmir’den arkadaşım gelmiş, konuşarak yürüyoruz.Dere kenarı, yeşillik alan gibi bir yere geliyoruz.Su çok güzel görünüyor, elimizi sokabilir miyiz acaba derken, yıkıyoruz elimizi. Sonra bir genç bir adam bu alanda çok arı olduğunu söyleyip, gitmemiz için çıkış merdivenlerini gösteriyor. Hızlanıp tam giderken bir eşşek arısı yapışıyor enseme, sokuyor tam o sırada elimle onu tutuyorum ama çıkaramıyorum, o adam yardım ediyor, çok zor çıkartıyor. Arı tekrar aynı yere gelip sokuyor, bu kez ben çıkarıyorum. Panikle merdivenlerden iniyor, bir binanın içine giriyorum. Ensemden fazla miktarda sıvı boşalıyor. Akşam olmuş. Sonra arkadaşıma iyi değilim, nöbetçi eczane bulayım diyorum. O da artık gitmesi gerektiğini söylüyor. Ensemi tutarak uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir maddi kaynak sayesinde bir dertten kurtulacak bir dostunuzla olan sorunlarınızı halledeceksiniz. Tembel ve işe yaramaz birinden çok büyü bir zarar görebilirsiniz ama Allahtan bu duruma karşı sizi uyaracak dostlarınız var. Etrafınızdaki hırslı ve kıskanç insanlarda uzak durun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA