Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRKAN'IN RÜYASI: RÜYADA YILAN SOKMASI

12.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Birkan
Yanımda birisi var onu tam hatırlamıyorum şuan yerde de bir yılan var ama yılan çok küçük yavru yılan gibi bir şey diyebilirim yanımdaki hatırladığım kadarıyla yılana hareket yapıp yılanı durduruyordu gülüyordu sanki yılan terbiyecisi gibi her hareketinden de yılan korkuyordu bizde gülüyorduk her neyse sonra ben yanımdakine güvenip eğildim yılana elimi uzattım yılan ya parmağıma dolandı yada ben öyle hissettim koluma dolandıysa eğer sanki parmağıma dolanmış gibi sıkıntısız ağırlıksız hissettim sonra ben elimi ağzıma doğru götürdüm yılana konuşuyordum birden saldırdı dilimi soktu burda uyandım şükür.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Baş bölgesi idareciliği ve yönetimi anlatır. Birisi size bu konuda zarar vermeye çalışıyor, dikkatli olun. Maddi zarara uğrayabilirsiniz. Bazı zararlar kapanmayacak yaralar açabilir, bu bir uyarı rüyası. Hala bazı şeylere engel olmak için zamanınız var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA