Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRİSİNİ DEŞİFRE ETMEK

30.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duyzey
Ruyamda tecavuze ugramisim. Delillerini bir labaratuara birakip kaciyorum kim olduguna dair bilgiye ulassinlar diye. Sonra bu bilgiyi bir sosyal paylasim sitesinde bir sayfa acarak kendi kimlgimi gizleyerek paylasiyorum... Sahisi topluma rezil etmek icin. Ancak savcilik bunu delil kabul ederek suc duyurusunda bulunup ayni labaratuardaki delil niteligindeki bulgulardan benim kimligimi de tespit edip beni buluyor ve ifademi almak icin evime geliyor....
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne kadar kötü rüyalar görüyorsunuz. İlk rüyanız bir korku rüyası. Öyle bir duruma gelmek en korktuğunuz şeylerden biri olmalı; korkularınızla yüzleşmişsiniz. Bu rüyanız da bir bilinçaltı rüyası alsında. Hakkınıza el koyanları, kendi adınızı vermeden şikayet etmek, onların gerçek yüzlerini ortaya dökmek istiyorsunuz. Rüyalara bakınca sizin mutsuz biri olduğunuz sonucuna varıyorum. Hayatı güzel tarafından görmek için çaba gösterin bence, sürekli olumsuzluk ruhu hasta eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA