Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BİRİNİN ÖLMESİ

11.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen metin yaş 28
Rüyamda memleketteyim komşudan dönerken arkadaşları bizim fındık bahçesinde otururken görüyorum içlerinden biri fenalaşmış hemen bi araba durdurmaya çalışıyorum zar zor bi araba buluyorum arkadaş o arada dahada kötüleşmiş bindiriyoruz arabaya biz binene kadar arabaya başka bir araba çarpıyor ve araba yola gidemez hale geliyor. Bi araba daha buluyoruz ama arkadaş vefat etmiş. Çıkarıyoruz arabadan şeffaf bi posetin içinde iç organları görünüyor tamamen. Oturdum yola birkaç damla gözyaşı döktüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya şansız bir döneme giren bir yakınınıza yardım etmek zorunda kalacağınızı söylüyor. Ancak panik halinde iken verilen kararlar olayın daha da buyum ama nadan olacak. Başkalarının yoluna çıkınca arkadaşınızın hayatı baştan sona değişebilir. İyisi mi siz bir aralar kimsenin işine karışmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA