Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BİRİNİN KUSMASI

17.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sunshine
Merhaba.Rüyamda minibüste bir kız kusmak üzereydi ve üstüme doğru geldi.Poşet açmamı istedi ve ben de ona yardım ettim.Kustu fakat üstüme başıma sıçradı.Biraz tiksindim ama kıza yardım ettim ve sıçrayan yerleri temizledim.Sonra kız arabadan indigitti.Bir de şu aralar rüyamda sürekli ruhani şeyler tarafından korkutuluyorum bunu da yorumlarsanız memnuniyet duyarım.Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ait olduğunuz toplulukta birinin vahim bir durumu var. İşinizde ya da okulunuzda olabilir, ev hanımı olanlar için sosyal çevresinden biri olabilir bu kişi. Yardım etmek isteyeceksiniz ama hem çok sıkılacak hem de etkileneceksiniz. Korku rüyalarınıza gelince bunlar haberci değil. Böyle şeyler görmemek için bu tip konularla uğraşmayın. Gizemli şeyler okumayın, izlemeyin. Korku korkuyu tetikler. Çok rahatsızsanız yatmadan duş ile banyo yapmayı ve dua etmeyi deneyin. Evde üzerlik ve ada çayı tütsülemek de işe yarayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA