Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRİNİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞMAK

16.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül
Merhaba 20 yaşındayımkendi evimizle hiç alakası olmayan bir evde annemle otururken kapıdan ben ve başka birinin banyoya doğru girdiğini gördüm korkuyla peşinden gittim.boş gözlerle bana bakmaya başladı. nasıl olabilir nesin sen diye sordum hiçbir mimik yapmadan bakıyordu ben de "öl" diyerek onu bıçaklamaya başladım ama defalarca bıçaklasam da ölmüyordu. en son bu bir rüya kan bile akmıyor dediğimde gözünden kan damladı sonra tüm bedeni kan içinde kaldı ama bakışı hiç değişmedi. ölmedi de ..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korkunun hakim olduğu rüyalar yorumlanmaz. Genelde bilinçaltının ürünleri olur çünkü bu tip rüyalar. Ama böyle değilse bu rüya birisini hayatınızdan çıkartmakta çok zorlanacağınızı söylüyor olabilir. Eninde sonunda bunu başaracaksınız ama o kişiyi uzaklaştırmaktan başka bir şey yapamazsınız, ona zarar vermeniz, haytaını alt üst etmeniz mümkün değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA