Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BİRİNİ KAYBETMEK

12.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen olala
Annemle arabayla ormanlık bir yere gittik.arabayi o sürüyorduinip başka bi yere gittim tel.da yanımda değilmiş.annemi kaybediyorum ve üzülüyorum.farkediyormki tel.cebimde.babamı arayınca annem cikiyor ve kizmayacagim sana diyor.ist.a gitmeye çalışıyorum.taksideyim.otogara diyorum.otogarda benim ist.a gitmemi engellemek isteyenler var.birden yağmur yağıyor.yola doğru kosuyorum biri de arkamda beni yakalamaya çalışıyor.arabalar insanlar.yarı çıplak erkekler vardı çığlık attim.snra ağlamayabasladim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ağladıysanız rüyayı ağlamak için görmüşsünüzdür. Bu durumda arama bölümünü kullanarak ağlamak ile ilgili yaptığım yorumları okumanız yerinde olur. Diğer şekilde bu rüya annenizle ilgili kararsızlıklar yaşayacağınızı, aranızdaki ilişkiyi düzeltmekte zorlanacağınızı söylüyor. İstedikleriniz yapmakta, katılmak istediğiniz bir gruba katılmakta zorlanacaksınız. Bir başvuru geç sonuçlanabilir, aksalıklar yaşamınızı sıkıntılı bir sürece götürebilir. Ancak unutmayın ki her şey gelip geçici; bu sorunların da bir sonu olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA