Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRGARİPKİZ'İN RÜYASI: RÜYADA EL ELE TUTUŞMAK

29.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Birgaripkiz
Normalde tanıdığım, karşı karşıya geldiğimizde pek konuşmadığımız bir erkek var. Konuşmadığım arkadaşlarımla rüyamda ortak bir şey yapıyordum. Tum herkes bir yere toplanmış, yemek, muzik falan yapıyorlardı. Onlar da arka masada oturuyordu arkadaşlarıyla beraber sonra yanımıza geldi ve ekmek arası isteyip istemediğimizi sordu. Ben mırıltı ile konuştum. Sonrasında benim yanıma geldi ve tekrar sordum. Benim sesim normalde kısık fakat onun yanında tamamen gittlmişti. Sonra dışarıya çıktım ve ona kafasına göre bi şeyler yapmasını, yanında sesinin tamamen gittiğini söyledim. Gülümsedi. Sonra elini gevşek bir şekilde tuttum, heyecandan ölüyor gibiydim. Tam bırakacakken o benim elimi tuttu. Sonra odaya girdik ve ellerimiz ayrıldı. Arkadaşıyla şakalaştı, ben de uyudum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişiye içten içe hayranlık besliyor ve hoşlanıyorsunuz sanırım.Bunu kendinize bile itiraf edememiş olabilirsiniz ama bana göre bu rüya bilinçaltı rüyası
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA