Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRCAN'IN RÜYASI: RÜYADA VALİZ TAŞIMAK

28.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bircan
Merhabalar rüyamda birini bekliyorum bilmediğim bir yolda. Karşıdan geldiğini görüyorum. Elinde 3 tane kocaman valizler var. Sanki bir yere gidecekmis bende valizleri taşımak için onu orda bekliyormusum gibi. Yanıma geldi ve valizlerin ikisini elinden aldım. Zorlanirim diye düşündüm fakat valizler boştu. Giderken yol kenarında uyuyan bir kopek vardi. Araba çarpar korkusuyla köpeği uyansin diye tekmeledim kalkmadı ama birşey de olmadı. Bir eve gittik yer sofrası gibi bir masa da birşeyler yapıyordu. Çömlek çeviririyor ama renkli bir çömlekti ve hızlıydı sanki ustası gibi. Sonra birden kendimi o binanin dışında buldum bir canlıdan korkup kaciyorum yuksek yerlerden sıra sıra çıkıyorum var gucumle. O canlı biraz insan biraz kopek gibi bir şeydi. Bir ara parmağımi ısırdı gibi oldu. Sonunda atlattım onu. Üstelik konuşuyordu değişik bir canlıydı. Tesekkur ederim şimdiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gereksiz hatıraları kendinize yük ediyor ve düşünüyorsunuz. Sürekli olarak başkalarının hayatlarından kendinize ders çıkartmaya çalıştığınız da anlaşılıyor. Köpek bir dostunuzu simgeliyor. Ancak bu kişinin dostluğundan şüphe etmelisiniz. Hem dost gibi görünüyor hem de size zarar vermek istiyor. Rüyanız sizi uyarıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA