Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRCAN'IN RÜYASI: RÜYADA UÇMAK

14.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bircan
Merhaba iyi günler dilerim. Rüyamda erkek kardeşime babam yeni telefon almıştı. Benimki ile ayni ama boyut olarak daha büyüktü. Ben de neden benim ki daha küçük diye içleniyordum. Sonra birden mekan olarak başka bir yerde bulundum yere baktım telefonum çatlamış, elime aldım. Karşıdan 3 yaşlarında erkek çocuk balkondan düştü. Sanki onu hastaneye götürdüm. Daha sonra bana içmek için ilaç lazimmış ama alacak param yok gibi. Birden karşıma biri çıktı. Lise dönemimde 4 sene görüştüğüm ama yıllardır hic baglantimiz olmayan eski sevgilim. Bana ilaç uzattı aldım elimi tuttu bir sure yürüdük ama elimi hic bırakmadı ve yüzü hep güleçti. Aniden uçmaya başladık. Ustu açık minik helikopter tarzında bir araçla hızlıca uçuyorduk ve ben elimle arkamı dönüp pembe birşeylere dokunuyordum. Bir ara da yanımda benim için ağladığını gördüm. Gerçekte yıllardır konuşmuyoruz.Duygusal olarak bir his beslemiyorum o kişiye karşı. Tesekkur ederim şimdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Bircan, eski sevgiliniz bir sembol olabilir. Onun gibi uzun yıllar görmediğin biri hayatına girebilir. Uçmak en güzel rüyalardan biridir. Rüyada uçmak yerden yükselmek, gönül ferahlığına, günahlardan arınmaya, huzur ve mutluluğa işarettir. Hayatına girecek olan kişiyle için çok rahat olacak. Sevecek sevileceksin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA