Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRCAN'IN RÜYASI: RÜYADA UÇMAK

19.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bircan
Merhaba iyi günler. Rüyamda bilmediğim bir evdeyim. Orta yaşlarda bir adamla bir kadın ayaküstü birşeyler konuşuyorlar. Adamın kotu biri olduğunu hissettim birden ama hic birini tanımıyorum. Sonra kadın tuvalete giriyor ama kapının dışındaki adamla konuşmaya devam ediyorlar. Bir tuvalet daha var, içinde de bir cocuk. Çocuk birşeyler yapıyordu ama hatırlamıyorum. Tuvalet biraz pis gibiydi. Sonra bahsettiğim adam beni görmeden dışarı çıkmak istedim. Tam çıkarken beni farketti gibi. Hızlıca evin arkasına atladim. Evin arkası yemyesil çok güzeldi. Adamdan korktugum için kostüm ve aniden bir kayanın üzerinde hızlıca koşup buradan ucabilirim dedim. O kadar güzeldi ki, hic zorlanmadan daha yükseğe uctum. Aşağısı yemyesil denizdir. Nehirler ve irmaklarla karışmış bir deniz. Gozumu alamiyordum denizin yeşilliğinden. Ara sıra denize düşmekten yuzememekten korkuyordum tabi. Uçarken yanıma bir kız geldi karnima dokundu. Dedimki bana dokunursan ucamam. Sonra yuzdum karaya çıktım. Tesekkur ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Bircan; uçmak, en güzel rüyalardan birisi ve çok ender görülür. Bu rüyayı gören insan bir durumdan daha üstün bir duruma geçecek ve bunu da kendi çabası ile yapacak demektir. Uçmak ayrıca, günahlardan arınmak, huzura, sağlığa ve manevi rahatlığa erişmenin sembolüdür.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA